motoger

Chłodnica klimatyzacji ŻUK

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Chłodnica klimatyzacji ŻUK
Chłodnica klimatyzacji ŻUK

Sprzedawcy części do ŻUK :

części szrot samochodowy
części używane amerykańskie
auto części gliwice
zamienne czesci samochodowe
części używane opel
moto2
auto szrot
gielda czesci
auto czesci zamienne
części moto2
auto kasacja części używane
giełda części poznań
moto2.pl
giełda części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
auto części słomczyn
giełda części moto2.pl
auto części poznań
auto części
części uzywane samochodowe
auto części warszawa
części używane poznań
auto części zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot samochodowy
giełda części
giełda części samochodowych
giełda części śląsk

Cena Chłodnica klimatyzacji ŻUK Cena

Części używane samochodowe na portalu z ofertami do ŻUK na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Chłodnica klimatyzacji. Najtańsze części samochodowe w dziale Układ chłodzenia. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2025-01-31 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2025-02-22 - numer oferty 31303831. Część używana Chłodnica klimatyzacji do ŻUK przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Oferent ma na stanie 5 sztuk tych części samochodowych. Cena Chłodnica klimatyzacji ŻUK 2.0 2002 kombi. Tanio Chłodnica klimatyzacji ŻUK 2.0 2002 kombi. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 2.0 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2003. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia kombi i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent ŻUK. Ten model wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym chłodnica klimatyzacji . Podobno najczęściej psująca się część do ŻUK. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym ŻUK. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Widziałem wczoraj w gazecie że ŻUK to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w ŻUK bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do ŻUK. Kocham te samochody. Raz tylko szukałem na szrocie chłodnica klimatyzacji do ---. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie chłodnica klimatyzacji. Kupione chłodnica klimatyzacji było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Zadzwoniłem do motoger.pl i kupiłem chłodnica klimatyzacji do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód ŻUK. Nie pozostało nic innego jak znaleźć chłodnica klimatyzacji. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie ŻUK. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą chłodnica klimatyzacji w ŻUK. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę chłodnica klimatyzacji do ŻUK. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na motoger i kupiłem tanio chłodnica klimatyzacji. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo chłodnica klimatyzacji. Widziałem na tym szrocie całe ŻUK na części.  


KONTAKT

tanio Chłodnica klimatyzacji ŻUK

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Chłodnica klimatyzacji ŻUK
Copyright © 2025. MOTOGER.pl